1/7

שוב אני.

שיר חסין, בת 32, תל אביבית במקור,

גרה בראשון לציון עם האיש שלי גיא, שהוא אבא של אביגיל ומיכל (מה שהופך אותנו למשפחה הכי מיוחדת שיש!). דובה, ג׳קי, עמוס, חצי ואור הם הפרוותיים שלנו.

אני מצלמת כמעט 10 שנים.

שירתתי 5 שנים את המדינה היפה שלנו כקצינת מודיעין בחיל הים, השתחררתי בגיל 23 וישר הלכתי ללמוד צילום בבתי ספר מקצועיים (בקמרה אובסקורה ובגליץ אבל זה מרגיש לי פחות מעניין נכון?). צילמתי חתונות והריון במקביל בשנים האחרונות ובסוף 2019 החלטתי שנמאס לי מחתונות ובניתי את כל מה שאתם רואים כאן. שזה הלב שלי.

אוהבת את כל בעלי החיים וחיות זה הקטע שלי.

התמכרות ידועה שלי היא לאסוף חתולים מהכבישים או למצוא אותם בכל מני ארגזים, לאורך השנים אני מצלמת ומארחת כאומנה כלבים וחתולים שמחפשים בית. וג׳וקים מוציאים מהחלון.

 

התחביבים שלי (כמו שכותבים בספר מחזור):

אני מתאמנת בקרוספיט בת ים, נוסעת על הסקייטבורד עם דובה וגיא, מנסה לאהוב לקרוא ספרים, אין לי סבלנות להשתזף, צמחים הם חברים, חיות זה לא אוכל ופירות זה החיים!

הנה עוד קצת, למקרה שאתם אוהבים לקרוא מלא מלא מלא:

התשוקה שלי בצילום ההריון שלכם

תבוא לידי ביטוי בתשוקה שלי לחיים, לשמחה, לפרטים הקטנים. אני אוהבת להכיר חברים חדשים, ליצור תוך כדי תנועה, להתאים את עצמי לסביבה ואליכם, לתכנן מראש או לזרום ולהוציא מכם את הרגש, כן כן, זה שמתבייש מהעדשה.

אז מה מיוחד בצילומים איתי?

צילום הריון חייב להיות חוויתי וכיפי לאורך כל התהליך.

ההריון עצמו הוא לא בהכרח מרכז תשומת הלב מבחינתי... הדגש שלי בצילומי הריון הוא הזוגיות, התקופה, הבית, הפשטות והסיפור האישי.

מה את תרגישי כשאני אגיע אלייך?

שאת מארחת חברה (כזאת שמרגישה בבית ומורידה נעליים), את תצחקי מלא, את תתרגשי, אני אתרגש, אנחנו נכיר, יהיה לנו כיף ביחד, תהיה אחלה של מוזיקה ברקע, את תציעי לי כוס מים אבל אני אבקש לנשנש פירות כי אני חוצפנית.

^^ כתוב בלשון אישה אך מופנה גם אליך בן זוג יקר

שתמיד ״לא כל כך בקטע״ אבל מסדר לנו מוזיקה, נמצא איתנו בסלון, מזיז רהיטים, לבסוף מצטרף לצילומים וגם עף על זה!

אז מה הקטע שלי? למה אני אוהבת לצלם בבתים של אנשים?

צילומי הריון הם תיעוד של תקופה.

כל בית הוא הרפתקאה חדשה, כל בית הוא מיוחד,

בכל בית יש פינות מופלאות עם אור מופלא,

במיוחד בדירות הישנות האלה שאתם חושבים שלא מתאימות לצילומים,

ובכל בית יש את הסיפור האישי שלכם.

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%AA%20PNG%203