שיר חסין, בת 31, תל אביבית במקור,

גרה בראשון לציון יחד עם גיא אהובי, שהוא אבא של אביגיל ומיכל (מה שהופך אותנו למשפחה הכי מיוחדת שיש!).

אני מצלמת מזה 8 שנים, למדתי בבתי ספר מקצועיים אבל את מי זה מעניין עכשיו נכון?

אני אוהבת את כל בעלי החיים, לאורך השנים מצלמת ומארחת כאומנה כלבים וחתולים שמחפשים בית. אני מתאמנת בקרוספיט בת ים, נוסעת על הסקייטבורד עם דובה וגיא, מנסה לאהוב לקרוא ספרים.

התשוקה שלי בצילום ההריון שלכם תבוא לידי ביטוי בתשוקה שלי לחיים, לשמחה, לפרטים הקטנים. אני אוהבת ליצור תוך כדי תנועה, להתאים את עצמי לסביבה ואליכם, לתכנן מראש או לזרום ולהוציא מכם את הרגש, כן כן, זה שמתבייש מהעדשה.

 

זה נכון מה שאומרים... רוב צלמות ההריון הן אמהות שעברו הריון אחד או יותר, ואני? לבינתיים הילדים שלי הם פרוותיים והולכים על 4 (דובה, ג׳קי, עמוס וחצי) אבל אל תדאגו זה יקרה :)

 

אז מה מיוחד בצילומים איתי? צילום הריון חייב להיות חוויה! לאורך כל התהליך.

צילום ההריון עצמו הוא לא בהכרח מרכז תשומת הלב מבחינתי... הדגש שלי בצילומי הריון הוא הזוגיות, התקופה, הבית, הפשטות והסיפור האישי.

מה את תרגישי כשאני אגיע אלייך?

שאת מארחת חברה (כזאת שמרגישה אצלך בנוח בבית), את תצחקי מלא, את תתרגשי, אני אתרגש, אנחנו נכיר, יהיה לנו כיף ביחד, תהיה אחלה של מוזיקה ברקע, את תציעי לי כוס מים אבל אני אבקש לנשנש פירות כי אני חוצפנית.

^^ כתוב בלשון האישה הנחמדת אבל מופנה גם אליך בן זוג יקר שתמיד ״לא כל כך בקטע״ אבל מסדר לנו מוזיקה, נמצא איתנו בסלון, בסוף מצטרף לצילומים וגם עף על זה!

היי, שוב אני.

אז מה הקטע שלי? למה אני אוהבת לצלם בבתים של אנשים?

צילומי הריון עם תיעוד של תקופה.

כל בית הוא הרפתקאה חדשה!

כל בית הוא מיוחד,

בכל בית יש פינות מופלאות עם אור מופלא

ובכל בית יש את הסיפור האישי שלכם.